کردها رو خیلی دوست دارم، یک مهربونی و اتحاد خاصی دارند، 

توی خوابگاه هم اکثرشون روزه  میگیرند.‌

درسته که اخلاق فرهنگی زیادی باهاشون حس میکنم اما بین خودشون و به طور کلی چهره مثبت و قشنگی دارند تو ذهنم :))

امروز دیدم یک اتاقی قبل افطار برا خودشون شام درست کرده و توی اتاق هم سفره افطار پهن بود. من که روزه نمیگیرم یهو دیدم عع سفره افطار!!! کلا برام یک حس قدیمی تازه شد. خوشحالم که آنقدر معتقد هستند و واجبات دینی شونو به جا میارن :)))

×یک چیزهایی که از کردها همیشه دیدم رو اینجا مینویسم :) 

اینکه هرگز هرگز هرگز به زمان غیر مادری صحبت میکنند. مگر خیلی مجبور باشند! این یکم آزاردهنده است اگر تو جمعشون باشی و متوجه نشی چی میگن.

بیشترشون ترجیحشون اینه با هم زبون خودشون هم‌اتاق باشند.

اعضای اتاقی که بچه‌هاش کرد هستند خورد و خوراک هاشون باهمه و خوب با هم مچ میشن :) 

آدمهای راحتی هستند، کم دیدم یکیشون خودشو بگیره! 

همیشه بزرگترین کتری روی گاز برای یک اتاقه که بچه‌هاش کردِ!

فکر کنم لازم‌نیست بگم که چقدر با معرفت هستند و اگر ازشون چیزی بخوای با جون و دل بهت کمک میکنند.

.

کلی دوست کرد دارررم :)) خوشحالم که اینطوره. ینی تونستم با افراد با فرهنگ خیلی متفاوت اوکی بشم و حتی دوستی‌ای شکل بگیره که وقتی هم و دیدیم کلی صحبت کنیم :))

.

آران همچنان رفتارهاش آزار دهنده است و منم چوب خط درک کردنم پر شده :) احتمالا تصمیمی که برای خیلی از دوستام گرفتم و براش بگیرم و خودم و زیاد تحت فشار نگذارم :) مثل خیلی از دوستای قبلیم.

.

امروز سر کلاس طرح حسابی کار کردیم :)) چسبید! بعد مدت‌ها :)

.

برای کنکورم ولی کاری نکردم!

.

کتاب چای نعنا منصور ضابطیان رو دارم میخونم :) کتاب خوبیه. اما نه عالی :)

اولین سفرنامه‌ای هست که دارم میخونم :) و خوشحالم :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه آنلاین دیجی کالا وینت بلاگ Jay آرتی کالا لحظات دانلود سريال و فيلم جديد ايراني و خارجي با لينک مستقيم مائده سبک زندگی دانلود رایگان